GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasföremål 9726133
nr 972 6133
Glasföremål
4 st, Persien, Antika, höjd: 6 - 8, 5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:10:40
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)